18 kwietnia najlepsi uczniowie naszej szkoły ,, odebrali ” nagrodę za osiągnięcia w nauce i wzorowe zachowanie w pierwszym półroczu roku szkolnego 2017/2018.

Grupa w składzie:
Magdalena Witek klasa V, uczniowie klasy VI: Filip Chrzanowski, Zuzanna Okaz, Oliwia Więcek, Justyna Witek i Wiktoria Witkowska pod opieką wychowawczyni, odbyła wycieczkę do kina i obejrzała piękny film pt. ,, Cudowny chłopak” będący porywającą opowieścią o tym, że zawsze warto być sobą, a prawdziwe piękno kryje się w sercu.

Po zakończeniu seansu coś dla ciała – czyli pizza i cola. Miło było spędzić czas poza szkolną ławką. A odnosząc się do złotej myśli Newtona to mam nadzieję, że kolejne kropelki wiedzy spływać będą na naszych uczniów, czego im z całego serca życzę.

Ps. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Barbarze Duszy za ufundowanie nagrody.

Wychowawca M. Musiał

Skip to content