W poniedziałek, 10 grudnia, po raz drugi w naszej szkole  odbył się Konkurs Świątecznej Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs został zorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego – pana Sebastiana Ryndaka i był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestników konkursu było zaśpiewanie wybranej kolędy lub piosenki świątecznej w języku angielskim. Konkurs przeniósł wszystkich uczestników  i słuchaczy  w świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Repertuar obejmował mniej lub bardziej znane anglojęzyczne kolędy i  piosenki o tematyce bożonarodzeniowej np. ‘Jingle Bell Rock’,  ‘SilentNight’,  ‘ShakeUpChristmas’, czy ‘Christmas Time’. Jury w składzie: Pani Barbara Dusza, Pani Lidia Borczyk oraz Pan Sebastian Ryndak oceniało umiejętności wokalne, umiejętności językowe oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani, co przełożyło się na bardzo wysoki poziom konkursu, a jury przysporzyło nie lada kłopotu w wyłonieniu zwycięzców. Mamy nadzieję, że przyszłoroczna edycja konkursu będzie cieszyła się jeszcze większym zainteresowaniem.

Oto wyniki:

I miejsce: Amelia Witkowska (klasa II) – ‘Jingle Bell Rock’

I miejsce: Aleksandra Damian i Jakub Baran (klasaIV) – ‘SilentNight’

I miejsce: Zuzanna Okaz (klasa VII) – ‘ShakeUpChristmas’

II miejsce: Jakub Morąg (klasa I) – ‘We WishYou A MerryChristmas’

II miejsce: Igor Wiśniowski (klasa II) – ‘JingleBells’

II miejsce: Gabriela Smosna (klasa IV) – ‘Christmas Time’

II miejsce: Daniel Grzyb (klasa V) – ‘We WishYou A MerryChristmas’

II miejsce: Filip Chrzanowski (klasa VII) – ‘MerryChristmasEveryone’

III miejsce: Oliwia Więcek i Wiktoria Witkowska (klasa VII) – ‘YouMake It FeelLikeChristmas’

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów  na VI Gminnym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Tuchowie.

Sebastian Ryndak

Fotogaleria

Skip to content