Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się dnia 22 czerwca br. o godz. 8:30 Mszą św. Następnie uczniowie wszystkich klas przemaszerowali do szkoły. W sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna. Na początku wprowadzony został sztandar szkoły i odśpiewany hymn państwowy. Dyrektor Szkoły serdecznie powitała wszystkich obecnych i odczytała list Pani Minister Hall oraz Rzecznika Praw Dziecka. Podziękowała również wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za owocną pracę w minionym roku. Zostały rozdane nagrody dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Później wręczono uczniom dyplomy i upominki dla najlepszych czytelników szkolnej biblioteki. Uhonorowano również uczniów, którzy zebrali w ciągu roku szkolnego najwięcej zużytych baterii w ramach konkursu przeprowadzonego przez Organizację Odzysku REBA.
Po rozdaniu nagród i świadectw absolwentom szkoły podstawowej, odśpiewano hymn szkolny po którym wyprowadzono sztandar szkoły. Uczniowie poszczególnych klas przy dźwiękach piosenki „Wakacje” Kabaretu OTTO udali się z wychowawcami do sal, by odebrać swoje świadectwa.

Należy nadmienić, że absolwenci szkoły podstawowej – uczniowie klasy VI, mieli uroczyste zakończenie dzień wcześniej. Przedstawili swój program artystyczny, podziękowali nauczycielom za wkład pracy w ich edukację, pożegnali się z młodszymi koleżankami i kolegami. Wspólnie bawili się przy smacznym poczęstunku i dobrej muzyce.

Kliknij, aby obejrzeć fotorelację.

Skomentuj

Skip to content