IX Piknik Rodzinny

2 października 2012

W sobotę 29 września br., w Szkole Podstawowej im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej odbył się IX Piknik Rodzinny – tym razem jesienny. Sceneria i repertuar oparte były na walorach złotej, polskiej jesieni. Gwoździem programu było ślubowanie i pasowanie na uczniów pierwszoklasistów.

Na część artystyczną złożyły się: występ zespołu wokalnego, recytacja wierszy oraz układy taneczne: polka, taniec belgijski.
Bardzo dużą pomysłowością i zaangażowaniem wykazali się uczniowie i ich rodzice w przygotowaniu pokazu mody jesiennej. Prezentacja odbyła się na schodach – prawie „hiszpańskich” – w promieniach jesiennego słońca. Jury nagrodziło zwycięzców.

Wielką atrakcją okazał się również dmuchany zamek, o który postarali się rodzice, aby umilić czas najmłodszym (i nie tylko). Odbyły się również pokazy strażackie OSP w Lubaszowej.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy dla rodzin oraz dzieci, w których można było zdobyć bardzo atrakcyjne nagrody.
Rodzice zadbali także o poczęstunek dla uczestników imprezy. Piknik zakończył się wieczorem wraz ze zmianą pogody – zaczął padać deszcz…

Musiał Małgorzata

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.

Skip to content