X Piknik Rodzinny

25 czerwca 2013

Dnia 23 VI 2013 r. w Szkole Podstawowej w Lubaszowej odbył się X PIKNIK RODZINNY. Tegoroczny piknik nazwano „kapeluszowym”, bowiem jego uczestnicy byli mile widziani w kapeluszach.
Impreza rozpoczęła się o godzinie 15:00 powitaniem przez Panią Dyrektor licznie zgromadzonych rodzin. Następnie, na tle barwnej dekoracji, zaprezentowana została część artystyczna, którą rozpoczęła piknikowa piosenka „Hej rodzina” oraz życzenia „Sto lat” dla tatusiów.

Dalsza część spotkania to konkursy rodzinne oraz sportowe, które wzbudziły wiele emocji, a zwycięzcom pozwoliły otrzymać ciekawe nagrody, np. blender, gofrownicę, toster, piłkę itp. Dużym zainteresowaniem cieszyła się dmuchana zjeżdżalnia. Rada Rodziców zadbała, aby bufet był pełen smakołyków.
Szkolne podwórko tętniło życiem do godziny 19:00. Na pewno był to przyjemnie spędzony czas. Sponsorami imprezy byli: Rada Rodziców, Urząd Miejski w Tuchowie, firma „Mikulec” oraz Szkoła Podstawowa im. Batalionu AK „Barbara” w Lubaszowej. Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim za pomoc w przeprowadzeniu imprezy.
Maria Lisak
Kliknij, aby obejrzeć fotorelację!

Skip to content