Uroczystość zakończenia roku szkolnego rozpoczęła się dnia 28 czerwca 2013 r. o godz. 8:30 Mszą św. w kaplicy św. Gerarda. Następnie wszyscy udali się do szkoły, gdzie po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego rozpoczęła się część oficjalna. Dyrektor Szkoły serdecznie powitała wszystkich obecnych, podziękowała wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za owocną pracę w minionym roku szkolnym. Zostały rozdane nagrody dla uczniów, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce.

Klasa piąta wraz młodszymi kolegami i koleżankami pożegnali absolwentów szkoły podstawowej wręczając im drobne upominki. Klasa VI również przedstawiła swój program artystyczny pod hasłem: „Czas nauki w tej szkole jak płomyczek dziś zgasł… żegnaj nasza szkoło”, dziękując wszystkim nauczycielom za wkład pracy w ich edukację oraz wychowanie. Należy nadmienić, że klasa VI dzień wcześniej wspominała 7 lat nauki w szkole podstawowej, oglądając prezentację pt. „Przeżyjmy to jeszcze raz”- niejednemu łezka zakręciła się w oku. A następnie, wspólnie z młodszymi kolegami bawili się przy dobrej muzyce i smacznym poczęstunku.

Po rozdaniu nagród i świadectw absolwentom szkoły podstawowej, odśpiewano hymn szkolny. Uczniowie poszczególnych klas udali się z wychowawcami do sal, by odebrać swoje świadectwa.
Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji.
Anna Cudek

Skip to content