DRODZY UCZNIOWIE!
Zapraszam do odwiedzin „Kącika Młodego Matematyka„, który przeznaczony jest dla wszystkich uczniów naszej szkoły, którzy zainteresowani są rozwijaniem oraz doskonaleniem swoich umiejętności i zdolności matematycznych, a także chcą brać udział w konkursach matematycznych.
Na stronie tej będą pojawiały się różne ćwiczenia matematyczne, które pomogą zmagać się z trudną, niemniej jednak bardzo ciekawą dziedziną nauki, jaką jest matematyka.
Poznacie tutaj także i inną matematykę: łatwą, lekką i przyjemną. Znajdziecie tutaj różnego rodzaju krzyżówki matematyczne, ciekawostki, rebusy i pomoce dydaktyczne przydatne do nauki.
Ponadto nie zabraknie również zadań dla tych wszystkich ambitnych, uwielbiających matematykę i pragnących doskonalić swoje talenty matematyczne.
Chciałabym, abyście czerpali przyjemność w obcowaniu z tym ciekawym przedmiotem. Gorąco zachęcam wszystkich do korzystania z tego kącika i życzę, aby matematyka była dla Was już tylko łatwa i przyjemna.
Mam również nadzieję, że w przyszłości „Kącik Młodego Matematyka” zostanie poszerzony o Wasze pomysły, ciekawe zadania i propozycje.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY I ŻYCZĘ POWODZENIA 😉
nauczyciel matematyki – mgr Anna Cudek

Kliknij, aby przejść do Kącika Młodego Matematyka

Skip to content