Po uroczystej Mszy Świętej w kościele p.w. św. Gerarda w Lubaszowej, odprawionej przez proboszcza i naszego katechetę o. Michała Reinke w intencji nauczycieli, pracowników szkoły, dzieci i ich rodzin, uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do swojej szkoły. Rozdawanie nagród, dyplomów i podziękowań wydawało się nie mieć końca. Jako pierwsze nagrodzone zostały dzieci najmłodsze, które dzielnie uczęszczały przez cały rok szkolny do oddziału przedszkolnego. Następnie starszaki, jeden pierwszak, klasa druga i trzecia. W klasach czwartej i piątej natomiast, nagrody otrzymały dzieci, które były najpilniejsze i zapracowały na świadectwo z paskiem. Ostatnią klasę szóstą reprezentowała Beata Sławińska, która swoim muzycznym występem chciała podziękować wszystkim kolegom i koleżankom oraz nauczycielom za wszelką życzliwość i ogrom pracy włożony w jej wychowanie. Koledzy nie pozostali dłużni i przygotowali dla Beaty skromny podarunek, a pani dyrektor wręczyła rodzicom Beaty list gratulacyjny.

Dzieci, które przez cały rok szkolny nie opuściły żadnej lekcji i uzyskały 100% frekwencję również otrzymały nagrody książkowe, a były to: Daria Grzyb – klasa IV, Hubert Zybiński – klasa IV i Adrian Lisak – klasa V. Kolejną z nagród otrzymała Justyna Witek z klasy V, która została „czytelnikiem roku”, czyli uczennicą, która w tym roku szkolnym przeczytała najwięcej książek.

Całej uroczystości wręczania nagród towarzyszył film wyświetlany na ekranie, który przedstawiał zdjęcia ze wszystkich uroczystości i imprez zorganizowanych w minionym roku szkolnym.

Po rozdaniu nagród, dzieci rozeszły się do klas na ostatnie spotkanie ze swoimi wychowawcami i odebranie świadectw lub dyplomów.

Wybrzmiał ostatni dzwonek i …witajcie wakacje!

Anna Cudek

Fotogaleria

Skip to content