W poniedziałek, 11 grudnia, po raz pierwszy w naszej szkole  odbył się Konkurs Świątecznej Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs został zorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego – pana Sebastiana Ryndaka i był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Zadaniem uczestników konkursu było zaśpiewanie wybranej kolędy lub piosenki świątecznej w języku angielskim. Konkurs przeniósł wszystkich uczestników  i słuchaczy  w świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Repertuar obejmował różne anglojęzyczne piosenki o tematyce bożonarodzeniowej np. ‘Let it snow’,  ‘Silent Night’,  ‘Mistletoe’, czy ‘Wonderful Dream’. Jury w składzie: Pani Barbara Dusza, Pani Lidia Borczyk oraz Pan Sebastian Ryndak oceniało umiejętności wokalne, umiejętności językowe oraz ogólny wyraz artystyczny. Wszyscy uczestnicy byli wspaniale przygotowani, co przełożyło się na bardzo wysoki poziom konkursu, a jury przysporzyło nie lada kłopotu w wyłonieniu zwycięzców.

Oto wyniki:

I miejsce: Amelia Witkowska (klasa I) – ‘Little Snowflake’
I miejsce: Filip Chrzanowski (klasa VI) – ‘Let It Snow’
I miejsce: Zuzanna Okaz (klasa VI) – ‘Mistletoe’

II miejsce: Gabriela Smosna (klasa III) – ‘Silent Night’
II miejsce: Daria Grzyb (klasa V) – ‘Last Christmas’
II miejsce: Oliwia Więcek (klasa VI) – ‘Wonderful Dream’
II miejsce: Wiktoria Witkowska (klasa VI) – ‘Rockin’ Around The Christmas Tree’

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom życzymy powodzenia na V Gminnym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Tuchowie.

Sebastian Ryndak

Fotogaleria

Skip to content