ZABAWA KARNAWAŁOWA 2018

5 lutego 2018

Podczas tegorocznej zabawy karnawałowej przenieśliśmy się w fantastyczny i nieco dziwaczny świat Alicji w Krainie Czarów, w którym żyją bajkowe stwory, mówiące zwierzęta i śpiewające kwiaty. Dzieci w karnawałowych strojach mogły zamienić się nie tylko w tytułową postać Alicji, co znaczna część dziewcząt uczyniła, ale też przybrać postać Damy Kier, Kapelusznika, Szalonego Królika czy Kota.
Wszystkie dzieci, których stroje związane były z tematem naszej zabawy zostały nagrodzone przez panią Dyrektor. A po długich i burzliwych naradach jury wyłoniło najlepsze przebrania:

I miejsce: Milena Siwak jako Dama Kier,

II miejsce: Jakub Morąg jako Szalony Królik,

III miejsce: Malwina Gacek jako najmniejsza z wszystkich Alicji.

Wychowawcy zadbali o przepiękną dekorację oraz ciekawe konkursy, a rodzice o smaczne przekąski i długo wyczekiwane, słynne kanapki. Tańcom i zabawom nie było końca. A za przyczyną pana Jana Duszy, jak za dawnych lat mogliśmy obejrzeć ciekawe przedstawienie. Tym razem była to sztuka pod tytułem „Na Olimpie”, w wykonaniu uczniów klas V i VI, którzy przenieśli nas do świata starożytnej Grecji, ośrodka kultu Zeusa. Występ zwieńczyła, znana na całym świecie, grecka Zorba.

Anna Cudek

Fotogaleria

Skip to content