W czwartek, 12 grudnia, po raz trzeci w naszej szkole  odbył się Konkurs Świątecznej Piosenki Anglojęzycznej. Konkurs został zorganizowany przez nauczyciela języka angielskiego – pana Sebastiana Ryndaka i był skierowany do wszystkich uczniów naszej szkoły. Repertuar, który obejmował mniej lub bardziej znane anglojęzyczne kolędy i piosenki o tematyce bożonarodzeniowej przeniósł wszystkich uczestników  i słuchaczy  w świąteczny nastrój zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Jury w składzie: Pani Barbara Dusza, Pani Bogumiła Chrzanowska oraz Pan Sebastian Ryndak oceniało umiejętności wokalne, umiejętności językowe oraz ogólny wyraz artystyczny.

 

Oto wyniki:

 

I miejsce: Aleksandra Damian i Jakub Baran (klasaV) – ‘So This Is Christmas’

I miejsce: Zuzanna Okaz (klasa VIII) – ‘Snowman’

II miejsce: Jakub Morąg (klasa II) – ‘We Wish You A Merry Christmas’

II miejsce: Gabriela Smosna (klasa V) – ‘Feliz Navidad’

II miejsce: Daniel Grzyb (klasa VI) – ‘We Wish You A Merry Christmas’

II miejsce: Filip Chrzanowski (klasa VIII) – ‘Santa Claus Is Coming To Town’

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwycięzcom życzymy powodzenia i dalszych sukcesów  na VII Gminnym  Konkursie Piosenki Obcojęzycznej w Tuchowie.

Sebastian Ryndak

Skip to content